• Pożyczka bez zaświadczeń  Okres przedświąteczny, wakacyjny, rozpoczynający się rok szkolny oraz  inne okolicznościowe  okazje to czas, gdy wiele osób potrzebuje wsparcia domowego budżetu. To czas też, gdy wiele instytucji finansowych oferuje swoim potencjalnym klientom szybką pożyczkę bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu.

  Często złudnie i kusząco wygląda oferta kredytu, do otrzymania którego są zbędne wszelkie formalności i tym samym wielu klientów chętnie składa wniosek kredytowy, nie zważając na wysoki koszt proponowanego produktu.

  Jednak za minimalizację formalności płacimy ratę kredytową z większym oprocentowaniem oraz często nie mamy opcji rezygnacji z ubezpieczenia kredytu, lecz jest on obligatoryjny.

  Wymogiem do złożenia wniosku o omawiany kredyt  jest okazanie dowodu osobistego oraz często – aktualnego, opłaconego rachunku (na przykład za czynsz lub telefon).

  Oferowana, maksymalna kwota kredytu jest znacznie niższa od  wniosków kredytowych złożonych w sposób standardowy i kształtuje się na poziomie od tysiąca do pięciu tysięcy złotych.

  Okres spłaty natomiast jest porównywalny i wynosi do siedmiu lat.

  Pożyczki bez zaświadczeń są ofertą kuszącą i ogólnie dostępną. Możemy otrzymać kredyt składając wniosek przez internet,  telefon lub odwiedzając osobiście placówkę  finansową.

  Pamiętajmy jednak, że na kredyt również musi być nas stać, niezależnie od szybkości jego otrzymania i braku konieczności przedstawiania dokumentów finansowych.

  Published on Styczeń 8, 2010 · Filed under: Pożyczki; Tagged as: , , , ,
  No Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.