• Porównanie banków na bise.pl  Zakupienie mieszkania własnościowego za gotówkę uzbieraną we własnym zakresie niewątpliwie jest czymś niespotykanym i dla większości z nas po prostu czymś nieosiągalnym. Szczególnie młodzi ludzie borykają się z problemem pieniężnym, kiedy to przyjdzie do takiej sytuacji.

  Coraz bardziej popularny i powszechnie stosowany staje się jednakże kredyt hipoteczny zaciągany w banku. Zapewne zarówno ilu sceptyków, tylu znajdzie się również i zwolenników takiego rozwiązania. Jak bowiem powszechnie wiadomo – zdania zawsze będą podzielone, w związku z tym kierować powinniśmy się raczej własnymi odczuciami i tym czego uda nam się dowiedzieć od fachowców w tej dziedzinie. Jeśli mamy pewność, że kredyt mieszkaniowy zostanie przez nas spłacony  – dlaczego nie mielibyśmy pójść we właśnie tym kierunku? Osobiście nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań.

  Musimy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że takie zobowiązanie finansowe nie należy do najłatwiejszych w spłacie. Kwota, na jaką to będzie ten kredyt opiewał sięgać może nawet kilkuset tysięcy złotych. Przeliczając to na kilkanaście lat – rata i tak będzie strasznie wysoka. Bank w większości przypadków nie przyjmuje jakichkolwiek wymówek, wykręcania się od płacenia, także powinniśmy najpierw dobrze się zastanowić, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. To wszystko po to, by później nie żałować i co najważniejsze nie stracić wymarzonego mieszkania lub domu na który to właśnie zaciągnęliśmy kredyt hipoteczny w banku.

  Na dniach jakoś dowiedzieliśmy się o ciekawej ofercie Idea Banku, chociaż na chwilę obecną oszczędności trzymamy w Polbanku. Za namową ekspertów współpracujących z portalem chcemy jednak coś w tej kwestii zmienić, a teraz jest na to odpowiedni moment. Banki bowiem prześcigają się w walce o klientów i oferują nowym interesantom dobre warunki. Tym sposobem można naprawdę sporo skorzystać. Jakoś w produkty strukturyzowane nie chcemy inwestować, bo nie wiemy kiedy pieniądze będą nam potrzebne. Także stawiamy na lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek, najlepiej jeszcze codzienne, ale te już niedługo znikną z rynku niestety.

  Swoją drogą o całej sprawie z Ministrem Rostowskim, zaokrąglaniem podatku też dowiedzieliśmy się za pośrednictwem portalu bise.pl. Jakoś informacja ta nie dotarła do nas wcześniej. I właśnie ze względu na nią zdecydowaliśmy się szybciej niż planowaliśmy zamrozić oszczędności na lokacie. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i troszkę tych odsetek się uzbiera przed planowanym urlopem. Z czystym sercem polecamy portal finansowy na którym między innymi jest porównanie różnych polskich banków i ich ofert bise.pl. Nam się przydał, eksperci byli bardzo pomocni i zamierzamy dalej korzystać z ich rad.

  Published on Marzec 20, 2011 · Filed under: Kredyty; Tagged as: , ,
  No Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.