• Kredyty bez sprawdzania w bik    Bankowa Informacja kredytowa (BiK) powstała po to żeby instytucje zajmujące się udzielaniem pożyczek mogły sprawdzać swoich potencjalnych klientów. Banki udzielają kredytów tylko tym, którzy są tam “czyści”. Czasem jednak zdarzy nam się zostać wpisanym do tego rejestru i wtedy jedynym wyjściem są tak zwane kredyty bez sprawdzania w bik.

    Nie musi to oznaczać, że ktoś jest nie rzetelny lub unika płacenia swoich należności. Różnie się w życiu może potoczyć i nawet najlepiej prosperujący interes lub wymarzona wręcz praca może się kiedyś skończyć. Kredyty dla zadłużonych bikowców bez bik są co prawda droższe od tradycyjnych, ale łatwiej jest je dostać. Tego rodzaju pożyczkę powinniśmy traktować jako sposób na odbicie się od dna i ponowne stanięcie na nogi. Jest to bardzo dobry produkt dla tych, którym z jakiś przyczyn nie wiedzie się w danej chwili i potrzebują szybkiego kapitału na ponowny rozruch interesu lub na spłatę innych zadłużeń żeby nie utracić płynności finansowej.

    Pomocne mogą się także okazać pożyczki pozabankowe czyli takie, których udzielają inne instytucje finansowe niż banki. O tym jednak napiszemy w oddzielnym artykule. Wracając do kredytów bez bik to chcielibyśmy zauważyć, że są one bardzo popularne w czasach kryzysu. Przeglądając statystyki udzielanych kredytów w ostatnim roku można zaobserwować ogromny wzrost tego typu zrealizowanych umów. Miejmy nadzieję, że nie jest to spowodowane tym, że Polacy zaciągają kredyty bez bik, aby spłacać inne raty. Co wtedy, gdy przestaną spłacać także kredyty bez bik?

    Published on Styczeń 26, 2010 · Filed under: Karty; Tagged as: , , , , ,
    No Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.